Biuro podróży „SobeckiTravel” powstało z połączenia rodzinnej pasji i wieloletniego doświadczenia, które oferuje szeroki wybór atrakcyjnych wakacyjnych destynacji. Nasze oferty uwzględniają różnorodne preferencje klientów, takie jak plażowanie, zwiedzanie, sport połączony z aktywnym wypoczynkiem, rozwijanie pasji związanej z survivalem, malowaniem, tańcem czy teatrem.

Naszym celem jest zapewnienie klientom niezapomnianych doświadczeń i pełnej satysfakcji podczas ich wakacji. W naszej ofercie znajdziemy wyjazdy dostosowane do różnych grup wiekowych i ich zainteresowań. Nasze miejsca pobytu są starannie wyselekcjonowane, zapewniając komfortowe warunki i ciekawe atrakcje.

Dzięki naszemu doświadczeniu możemy zapewnić wysoką jakość usług i profesjonalne podejście do organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych instruktorów i wychowawców, którzy dbają o bezpieczeństwo dzieci, ciekawie prowadzą zajęcia i zapewniają dobrą atmosferę oraz uśmiech na twarzy Państwa pociech podczas wyjazdów.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i doświadczenia niezapomnianych chwil podczas profesjonalnie zorganizowanych wyjazdów. Jesteśmy tu, aby sprostać Twoim oczekiwaniom i zapewnić Ci niezapomniane wspomnienia z podróży.

Marian Sobecki

Absolwent AWF Poznań, wieloletni nauczyciel wychowania fizycznego, ratownik WOPR, instruktor : narciarstwa, tenisa ziemnego, piłki nożnej, trener I klasy LA, siatkówki. Współorganizator obozów, kolonii dla dzieci i młodzieży. Pasjonat narciarstwa i biegania. Urodzony z zamiłowaniem do sportu, turystyki i rekreacji.

Sebastian Sobecki

Absolwent AWF Poznań, nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor samoobrony i parku linowego. Posiada uprawnienia kierownika kolonijnego, wielokrotnie przeszkolony z zakresu strzelectwa, survivalu. Całe życie związany z militarystyką i turystyką. Współorganizator kolonii i obozów oraz zielonych szkół. Właściciel firmy SURVIVE.